Novinky Festival Program Praktické Foto-video Charita Vydavatel Press Partneři
    MENU ▼

SWEET TALKS


NEJEN SLADKÉ ŘEČI, ALE I HOŘKÁ PRAVDA

 

Série přednášek a workshopů patriotů Frýdku-Místku, která proběhne při festivalu Sweetsen fest.

 

>>Sledujte aktuální informace o SweetTalks na FB<<

  

Vstupné zdarma.  Najděte si místo konání na mapě: Faunapark Frýdek-Místek

 

Sweet Talks 2019

Série přednášek a workshopů patriotů Frýdku-Místku. Program je rozdělen na konferenční část ve stodole Faunaparku a workshopy v divadle DNA v areálu Faunaparku.

 


Neděle 23. 6. 2019 – Faunapark – Frýdek-Místek


KONFERENCE


Ve stodole Faunaparku budete mít možnost nahlédnout do myšlenek a možná i srdcí 9 osobností města, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Našich 9 statečných vidíte na harmonogramu níže, pokud byste se o nich chtěli dozvědět více, navštivte facebook, kde jsou zveřejněny medailonky všech našich vystupujících i informace k jednotlivým příspěvkům.


Stodola má kapacitu 160 míst, přijďte včas, ať jste u toho s námi.


WORKSHOPY


V divadle DNA jsme pro vás připravili 4 workshopy. Dopolední program je pro rodiče s dětmi. Odpoledne se můžete těšit na dva zkušené lektory, kteří pro vás připravili programy zaměřené na seberozvoj a poznání a i přes krátký čas jsou schopni vám předat mnoho ze svých zkušeností.


10:00 – 11:00 – pedagogové z 1.ZŠ - Nebojme se robotiky – přijďte si vyzkoušet programování a ovládání nanobotů využívaných ve výuce 1.ZŠ. Na pěti stanovištích si budete moci vyzkoušet, jestli vás robotci budou poslouchat. Počet míst omezen – stanoviště budou dostupná pro 20 účastníků.

 

11:30 – 12:30 – Tomáš Chrobák – Matematika jinak – přijďte se svými dětmi prožít v čem je jiná Hejného matematika. Zažijte spoustu Aha momentů při objevování krás matematiky. Zapomeňte na nudné počítání příkladů, přijďte se inspirovat, jak to dělat jinak, workshopem vás provede Tomáš Chrobák – výjimečný učitel, který Hejného metodu nejen učí, ale také rozvíjí (kapacita 20 míst).

 

13:00 – 14:00 Drahoslav Červenka – Muži a ženy musí mluvit o lásce a sexualitě – téma partnerských vztahů z pohledu mužských a ženských rolí. Nechte se inspirovat, jak dosáhnout změn sám u sebe, tak aby pozitivně ovlivnily i vaše partnerské vztahy. Přijďte zjistit v čem se mezi sebou lišíme, může se vám to hodit, jak v pracovních, tak intimních vztazích (kapacita 20 míst).

 

14:30 – 15:30 Pavel Vyvíjal – Emoční energie v naší komunikaci – Dohodneme se? – zkušený lektor vás provede využitím vašich emocí s cílem dohodnout se s ostatními. Znáte to, když se v nějaké situaci necítíte dobře, ale něco vám brání to dát najevo. Během workshopu zjistíte, jak to udělat, abyste byli schopni postavit se sami za sebe, vyjádřit co cítíte, a přitom druhými nemanipulovat (kapacita 20 míst).

 

Kapacita workshopů je omezena. Přijďte proto, prosím, v předstihu, ať si zajistíte své místo. Konference běží paralelně s workshopy a je jen na vás, které části programu si vyberete.

 

 

Konference – Stodola – Faunapark


I. Blok 10:00 – 11:30
Tomáš Chrobák – Flow aneb proč dělat věci, které nás naplňují
Petr Korč – Překvapující vystoupení
Radek Chrobák – Digitální technologie a my


II. Blok 12:00 – 13:30
Tomáš Zemánek – Na čem si stojím a po čem chodím
Zdeněk Navrátil – Děti černé, žluté, bílé, každé stejné rozpustilé...
Robin Javorek – Cesta bojovníka


III. Blok 14:00 – 15:30
Tomáš Kočko – Slezsko-moravské putování, Frýdek-Místek, hledání identity.
Richard Plasgura – Prokrastinace aneb určete si, co je opravdu důležité
Markéta Turečková – Fitness, sport, výživa, mýty a fakta


Blok je složen ze tří dvaceti minutových přednášek. Každý blok bude zakončen třiceti minutovou panelovou diskuzí, během níž budete mít možnost položit otázky některému ze tří speakrů bloku.

 

Workshopy – divadelní klub DNA


10:00 – 11:00 Zbyněk Šostý – Nebojme se robotiky
11:30 – 12:30 Tomáš Chrobák – Matematika jinak
13:00 – 14:00 Drahoslav Červenka – Muži a ženy musí mluvit o lásce a sexualitě
14:30 – 15:30 Pavel Vyvíjal – Emoční energie v naší komunikaci. Dohodneme se?


zpět     domů     tisk

ČESKÁ TELEVIZE

Sweetsen Fest v České televizi


 

TELEVIZE POLAR

Sweetsen Fest v televizi Polar


PODPORUJÍ NÁS


POŘADATELÉ

 

 
www.kulturafm.cz

 

 


 

FEST BEER GUIDE

festival v mobilu aplikace

 

Pro Andriod

Pro iOS

 

Novinky Festival Historie Vizuál Podpora osobností Pořadatelé Program Hlavní program Zahájení festivalu Sweet Talks Program pro děti Výstava Praktické Organizace Bezbariérovost Čistý festival Chcete vystoupit? Charita Charitativní sbírky CD sampler Foto-video Fotky Videa Press Pro novináře Média o nás


© 2004-2019 POD SVÍCNEM z.s. / Doporučujeme Dům Pod Svícnem / admin