Novinky Festival Program Praktické Foto-video Charita Vydavatel Press Partneři
    MENU ▼

FRÝDEK-MÍSTEK A ARCHITEKTURA VE VEŘEJNÉM PROSTORU


Vernisáž výstavy architektonických záměrů na území Frýdku-Místku pod záštitou architekta města. 

18. června 2018 v 17 hodin, tkalcovna Slezan

 

Součástí programu bude představení návrhu přístavby nové scény Národního domu světoznámou architektkou Evou Jiřičnou.

 

FRÝDEK-MÍSTEK A ARCHITEKTURA VE VEŘEJNÉM PROSTORU

 

Letošní ročník Sweetsen festu přináší opět něco navíc. Na scéně KulturyFM v bývalé tkalcovně na Těšínské ulici představí světoznámá architektka Eva Jiřičná návrh přístavby nové scény Národního domu. Její prezentace bude součástí vernisáže výstavy architektonických záměrů na území Frýdku-Místku. Kurátorem výstavy je architekt města Ondřej Zdvomka.

 

Eva Jiřičná, první dáma české architektury a držitelka Řádu britského impéria, zavítá do Frýdku-Místku v pondělí 18.června 2018. Veřejnost tak bude mít možnost spatřit vůbec poprvé návrh přístavby Národního domu navíc s komentářem samotné architektky. Na výstavě se také představí další architekti se svými návrhy a zásahy do veřejného prostoru na území města. 


zpět     domů     tisk

PODPORUJÍ NÁS


POŘADATELÉ

 

 
www.kulturafm.cz

 

 

MOBILNÍ APLIKACE

 

 

 

Novinky Festival Historie Vizuál Podpora osobností Pořadatelé Program Hlavní program Zahájení festivalu Program pro děti Výstava Kapely a DJs Praktické Organizace Bezbariérovost Čistý festival Chcete vystoupit? Charita Charitativní sbírky CD sampler Foto-video Fotky Videa Press Pro novináře Média o nás


© 2004-2018 POD SVÍCNEM z.s. / Doporučujeme Dům Pod Svícnem / admin