Novinky Festival Program Praktické Foto-video Charita Vydavatel Press Partneři
    MENU ▼

SWEETSEN FEST 016 - PROGRAM


13. ročník benefičního festivalu, 22. – 25. června 2016, Frýdek-Místek sobě!


CHARITATIVNÍ SBÍRKY

Charita Frýdek-Místek
veřejná sbírka ve středu 22. a ve čtvrtek 23. června 2016, Polárka, stadion TJ Slezan, Frýdek
Více na www.charitafm.cz

ADRA
veřejná sbírka v pátek 24. června 2016, stadion TJ Slezan, Frýdek
Více na www.dcfm.cz

 

Podané ruce
veřejná sbírka v sobotu 25. června 2016, stadion TJ Slezan, Frýdek
Více na www.podaneruce.eu


 POD SVÍCNEM STAGE

Sweetsen fest - Pod Svícnem Stage
 

Pod Svícnem Stage uvadí René Souček, Pavel Palko Jiřík a Martin Veve Veverka

stadion TJ Slezan, Frýdek

 

 

Pátek 24. června 2016

15:00 – 15:30 Chessneck
15:50 – 16:20 432 Hz
16:40 – 17:20 Kumar & Mezi břehy
17:40 – 18:20 Under the Skin
18:40 – 19:20 Žárovky
19:50 – 20:35 RK 130
21:00 – 21:50 DIV I DED
22:15 – 23:15 Prouza
23:40 – 00.30 Slepí křováci

 

Sobota 25. června 2016

13:50 – 14:20 Attack Co.
14:40 – 15:10 Fell on Mad Days
15:30 – 16:10 Mletý Standard
16:30 – 17:15 Trochumoc
17:35 – 18:20 Zpocený Voko
18:45 – 19:30 Bad Joker’s Cream
19:55 – 20:40 Coin
21:05 – 22:00 Downbelow
22:25 – 23:20 David Stypka & Bandjeez
23:40 – 00:30 Hell Paso

 


STOUN STAGE

Swetsen fest - Stoun Stage

 

stadion TJ Slezan, Frýdek

 

 

Pátek 24. června 2016
EDM /HOUSE/TRANCE

 

17:00 – 19:00 Matt Mauler
19:00 – 20:00 Stratoz
20:00 – 21:00 The Slims
21:00 – 22:00 Vikinz
22:00 – 23:00 Robbie & Juvi
23:00 – 00:00 Hardcastl3 & The OtherOne
00:00 – 01:00 Lofi
01:00 – 02:00 Criminal Noise
02:00 – 03:00 Joe Hard

03:00 – 04:00 AFTERPARTY V PAVLAČ ŠAPITÓ

 

Sobota 25. června 2016
DRUM AND BASS

15:00 – 16:00 Hell Hannz
16:00 – 17:00 Shup–X
17:00 – 18:00 Onder
18:00 – 19:00 X Trail b2b Vi:Dy
19:00 – 20:00 HermY KilleR b2b Elbrus
20:00 – 21:00 Lahire
21:00 – 22:00 Lineart
22:00 – 23:00 Fantek b2b Pex
23:00 – 00:00 Buckx
00:00 – 01:00 Drum–It
01:00 – 02:00 Meikos
02:00 – 03:00 Shmidoo vs Hypothec, MC Corehard

03:00 – 04:00 AFTERPARTY V PAVLAČ ŠAPITÓ

 


PAVLAČ ŠAPITÓ

Sweetsen fest - Pavlač šapitó
 

Pavlač šapitó uvadí René Souček, Pavel Palko Jiřík a Martin Veve Veverka

stadion TJ Slezan, Frýdek

 

 

Čtvrtek 23. června 2016

 

18:00 – 18:35 Parkinson
18:55 – 19:35 Čadi
20:00 – 20:40 Mayfly
21:05 – 21:55 Tomáš Kočko & Orchestr
22:15 – 23:00 Positive
23:20 – 24:00 No Doe

 

Pátek 24. června 2016

14:30 – 19:00 Dětský program & talentové výtvarné dílny s podporou NADACE OKD


15:00 – 16:00 Projekce unikátních filmů z historie města Frýdek-Místek

 

Dance Aréna Funky Beat – Dj Necroz

18:00 – 18:45 workshop pro nejmenší – hip hop
18:45 – 19:30 workshop pro juniory a starší – dance hall
19:30 – 20:00 Vystoupení taneční skupiny Funky Beat + rozdávání dárečků
20:00 – 21:00 Battly pro veřejnost /Vyzvi koho chceš!/


21:10 – 21:30 Toe Jedno
21:30 – 21:50 Štefko & Vitacit /Dj Jimmy/
21:50 – 22:10 Akord /Dj Jimmy/
22:10 – 22:30 Tart /Dj Jackob/
22:30 – 22:50 Scarab Rap /Dj Jimmy/
22:50 – 23:10 SZF – STARÁ ZNÁMÁ FIRMA /Dj Shupsta/
23:10 – 23:30 BENOX FEAT. DANGER
23:30 – 00:20 DJ DANIELL
00:20 – 01:40 DJ Shupsta
01:40 – 03:00 DJ Burcho
03:00 – 04:00 Dj Jimmy

 

Sobota 25. června 2016

13:30 – 19:00 Dětský program & talentové výtvarné dílny s podporou NADACE OKD


15:00 – 16:00 Projekce unikátních filmů z historie města Frýdek–Místek


Dance Aréna tanečního studia DANCEPOINT - Dj Vladu

18:00 – 18:40 Workshop pro děti s odměnou – hip hop
18:40 – 19:20 Workshop pro juniory a starší s odměnou – hip hop
19:20 – 20:00 Vystoupení tanečních složek DANCEPOINT
20:00 – 20:40 JAM - taneční ukázka freestylu v podání profi tanečníků


21.00 – 22.00 Dj Vladu
22:00 – 23:00 Burcho
23:00 – 00:00 Robbie
00:00 – 01:00 Bjaly
01:00 – 02:00 Shupsta
02:00 – 03:00 Juvi
03:00 – 04:00 Harakiri Breaks Brothers

 


HALA POLÁRKA

Hala Polárka

 

Středa 22. června 2016 

19:00 Slavnostní zahájení 13. ročníku benefičního festivalu Sweetsen fest

Symfonický orchestr Frýdek-Místek a hosté Mirai, René SoučekDavid Stypka & Bandjeez 

 

Čtvrtek 23. června 2016

17:00 Nový multimediální program festivalu Sweetsen fest

Beskydský folklór s projekcemi.


U ARNOŠTA

Sweetsen fest - U Arnošta

 

U Arnošta

areál stadionu TJ Slezan, Frýdek

Scénu U Arnošta (mimo středu) uvádí Václav Holub

 

 

Čtvrtek 23. června 2016

 

KulturaFM stage

18:00 – 19:15 Literární klub Petra Bezruče (Simona Slavíková, Melanie Nováková, Taťána Prokešová, Pavlína Kollárová, Bohumír Vidura) …i ti bez Bezruče (Radana Šatánková, Nela Chamrádová, Luboš Majzlík, Hubert Ličman)

Písničkářky:
19:30 – 20:00 Klára Bajerová
20:15 – 20:45 Kristýna Lištiaková

Divadlo:
21:00 – 21:30 Statické divadlo Jakuba a Ondřeje – Zánicky

 

Pátek 24. června 2016

17.00 – 17.45 Pavlusha Eu Kha Lynthé
18.10 – 18.55 Pokustone
19.20 – 20.15 Café Industrial
v přestávce orientální tanečnice Zehir
20.40 – 21.35 Jakub Tichý
22.00 – 23.00 Kujóni

 

Sobota 25. června 2016

17.00 – 17.50 Fairplay
18.15 – 19.05 Plyš
19.35 – 20.35 Zapalmne
21.00 – 22.00 René Souček & Marek Hlosta
22.25 – 23.20 Hrozen

 


zpět     domů     tisk

SWEETSEN FEST V ČESKÉ TELEVIZI


Události sledujte od 22. minuty.

PODPORUJÍ NÁS


POŘADATELÉ

 

 
www.kulturafm.cz

 



 

 

FOTOGALERIE


KAPELY


Novinky Festival Historie Vizuál Podpora osobností Pořadatelé Program Hlavní program Program pro děti Kapely a DJs Praktické Organizace Bezbariérovost Čistý festival Chcete vystoupit? Charita Charitativní sbírky CD sampler Foto-video Fotky Videa Press Pro novináře Média o nás


© 2004-2015 Pod Svícnem / Doporučujeme Antikvariát Pod Svícnem / realizace nextWEB / admin