Novinky Festival Program Praktické Foto-video Charita Vydavatel Press Partneři
    MENU ▼

SWEETSEN FEST JE ČISTÝ FESTIVAL, ZAPOJ SE I TY!


Třídění odpadů na českých festivalech je již osm let samozřejmostí. Stejně to máme také na našem festivalu. Plasty, papíry a plechovky můžete třídit do speciálních barevných košů nebo na stánku Čistý festival. Ať už budete třídit odpady kdekoliv, čekají vás za to odměny.

 

Na stánku Čistý festival se dárku dočká každý, kdo přinese určité množství plastů nebo papírů. Jak na to? Stačí přinést deset, dvacet nebo třicet plastů či papírů  a vyměnit je za stírací los. Každý los pak vyhrává pěkný dárek! Celkem můžete vyhrát devět různých odměn. Navíc, za třicet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma!

 

Recyklační hlídka vás odmění také u barevných košů určených na třídění odpadů. Pokud budete přistiženi, jak do nich odhazujete plasty, papír nebo plechovky, získáte jako odměnu Nick Nack kelímek z limitované edice vyrobené výhradně pro čisté festivaly. Nevratný kelímek je speciálně vyroben s podílem recyklovaných plastů.

 

Kromě toho, že na festivalu budete třídit odpady, pomůžete nám také získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je od roku 2008 udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží
se udržovat své areály čisté.


Sweetsen fest - Čistý festivalBUSKING STAGE

Sweetsen fest je jediným českým festivalem, který třídí odpady s projektem Čistý festival již 10 let. Proto letos program za odměnu doplní unikátní scéna REC.stage podporující myšlenku třídění odpadů a recyklace na festivalech. V čem je tato stage výjimečná? Účinkující hrají v bezprostředním kontaktu s diváky ve stylu buskingu. Co je ale nejdůležitější, kapely musí během show využít alespoň jeden hudební nástroj vyrobený z recyklovaných odpadů.

 

 

Produkce scény respektuje myšlenku Sweetsen festu, takže pokud fanoušci v hlasování vyberou kapely původem mimo Frýdek-Místek, budou pro jejich vystoupení dohodnutí frýdecko-místečtí hudební hosté.


Více o projektu a třídění odpadu najdete na oficiálních stránkách projektu www.cistyfestival.cz a www.samosebou.cz


zpět     domů     tisk

SWEETSEN FEST V ČESKÉ TELEVIZI

Petr Korč živě v České televizi

 


Události ČT sledujte od 22. minuty.

PODPORUJÍ NÁS


POŘADATELÉ

 

 
www.kulturafm.cz

  

Novinky Festival Historie Vizuál Podpora osobností Pořadatelé Program Hlavní program Zahájení festivalu Program pro děti Kapely a DJs Praktické Organizace Bezbariérovost Čistý festival Chcete vystoupit? Charita Charitativní sbírky CD sampler Foto-video Fotky Videa Press Pro novináře Média o nás


© 2004-2018 POD SVÍCNEM z.s. / Doporučujeme Dům Pod Svícnem / admin